Vše na co si zpomenete

hry online zdarma pro všechny
share-rapid

Chat

Reklama24

Aukro

Návody

Jak stahovat z YouTube

Stahujte videa z YouTube

Návod: Stahněte si videa z YouTube a dalších!

screen
Datum: 23. 02. 2007, Autor: Filip Novák, Komentářů: 8
Zajímá Vás, jak si stáhnout video z YouTube do PC a následně i do mobilu? Tak právě pro Vás je určen tento návod!


Co je to YouTube?

YouTube je internetový server pro sdílení videí zdarma. Stránka www.youtube.com umožňuje svým uživatelům nahrávat, prohlížet a sdílet videoklipy. Založena byla v únoru 2005 třemi zaměstnanci PayPalu a využívá technologie Adobe Flash. Rozličná nabídka stránky obsahuje filmové, televizní a hudební klipy, amatérská videa a další.
Podobně zaměřených stránek existuje několik a lze následující návod vztáhnout i na ně. Za vše uvedu Google Video.

 Stahujeme videa z YouTube:

Jelikož normální cestou přímo přes YouTube nelze videa stáhnout, tak k tomuto kroku budeme potřebovat speciální program. Existuje jich sice více, ale pro nejefektivnější a dá se řící i nejrychlejší stáhnutí videa lze použít program "VDownloader". Jeho výhodou od ostatních je, že nemusíte pak dále ještě získané video konvertovat z flashe do video formátu. Tento program udělá i toto za Vás!

Stáhněte si program VDownloader kliknutím ZDE!
ZIP archiv extrahujte a spusťte soubor"VDownloader.exe". Spustí se Vám již zmiňovaný program VDownloader, tedy nic nemusíte instalovat.Adresu Vašeho videa zadejte do kolonky VIDEO URL a stiskněte DOWNLAOD. Objeví se Vám obrazovka s nastavením výsledného videa. můžete si upravit formát, bitrate, velikost videa a další. Vše je jen na Vás.Pokud jste si již nakonfigurovali, tak stiskněte tlačítko OK. Teď zbývá jen vybrat umístění a už nic Vám nebrání začít stahovat. Samotné stahování je celkem svižné a o průběhu Vás informuje graficky zpracovaný prvek s počty procent.Až doběhne na 100%, máte vyhráno! Právě jste si stáhli video, které by nemělo být vůbec staženo :) ...

Žádné komentáře