Vše na co si zpomenete

hry online zdarma pro všechny
share-rapid

Chat

Reklama24

Aukro

Tunning party

27.3.2004 - Masarykuv okruh - Tunning setkani

Tunning na kterym jste měli bejt
Vstávali jsme v pekelnou ranní hodinu, aby jsme se tam tentokrát dostali mimo kolony. Kolony nebyly, za což vděčíme opravdu HNUSNÝMU počasí. Popravdě né že bych měl ohromnou káru, ale na takovýmhle srazu, kde na místech určených pro krásy tunningu se povalují čistě sériové vozy, nebo s trochou sebevědomí řečeno šroty, to ve mně vzbuzuje smutek. Ono se není čemu divit, v takovým počasí se podobné pocity rojí hned, no a navíc upřímě řečeno, tolik "pašáků" pohromadě už jsem dlouho neviděl.
Inu hlavním tahákem pro nás bylo, když jsme se dozvěděli, že na sprintech startuje Dark se svým 1.6 V-tec :o)). Při druhém příjezdu do areálu, již čistě kvůli sprintu jsme ho potkali v protisměru, přímo pár vteřin po dojetí jednoho rozjezdu, s úsměvem od ucha k uchu a slovy: rozdrtil jsem dvou a půl litr.. :o))) Chlapec v popsaném autě jel hned za ním a úsměvem nehýřil :o)))
Sečteno a podtrženo, kdo nevstával a nejel o nic velkýho nepřišel a pokud si myslíte že jo, fotky těch nejlepších exponátů jsou pod textem.. :o)

Krásná klasika, parádní interiér. Do tohodle auta bílé rukavičky nutností :o)


Speciální fotky K1 pro Johnyho, koukal jsem jestli nebude někde okolo :o)


I jednu jedničku jsme viděli (krom další červené na sprintech). Doufám že tohle je mezistádium úprav, které vyústí v něco mnohem lepšího. Pro neznalé, palubka je tam i se středovým panelem z druhé generace. Jen to zkrácení na šířku jedničky bylo poněkud drastický.. :o( Křídlo nechám bez komentu.. (aůůůůůů)

Vedle tohodle fešáka jsme to pak parkli :o)

Ach.. Taky bych je chtěl.. a to auto kdyžtak taky.. :o)
Poslední komentáře
26.01.2013 14:48:33: Korálek